Legal Services with a Personal Approach
Contact Us
Služby
Váš partner pro řešení právních otázek
Nabízíme širokou škálu právních služeb nejen pro zkušené i začínající podnikatele, ale i specifičtější služby pro profesionály v některých konkrétních odvětvích. Právní služby však poskytujeme i jednotlivcům hledajícím právní pomoc. Ať už je váš případ nebo projekt jakýkoliv, rádi vám s ním pomůžeme.
O nás
Tým, který vás nezklame
Jsme flexibilní advokátní kancelář, která rozumí vašim potřebám. Jsme tu pro vás a staneme se vaším právním partnerem a pomůžeme vám s komplexním řešením vašich projektů. Naším cílem je budování dlouhodobých vztahů s našimi klienty a porozumění jejich potřebám.
Podpora
Spolehlivost
Mgr. Eliška Valíčková
Eliška je advokátkou, zapsanou mediátorkou a zakládající partnerkou kanceláře ME:LEGAL, která poskytuje právní služby na míru svým klientům. Vždy se snaží nalézt komplexní a efektivní řešení pro své klienty a jejím hlavním cílem je zajistit jejich spokojenost.
Eliška absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a také vystudovala obor sociální práce na Filosofické fakultě téže univerzity. Během tohoto studia zdokonalila dovednosti jako je empatie, zvládání konfliktů a vyjednávání. Svou kariéru začala v menší advokátní kanceláři specializující se na právo nemovitostí a korporátní právo. Poté pracovala jako advokátka pro středně velkou zavedenou advokátní kancelář, která se zaměřovala především na zahraniční klientelu. 

Eliška vám pomůže se založením společnosti, se změnami ve společnosti, nastavením vztahů mezi společníky a s prodejem vaší společnosti. Eliška poskytuje právní služby v českém a anglickém jazyce. Nejvíce si užívá hledání nových řešení na problémy svých klientů, setkávání s inspirativními lidmi a neustálé zdokonalování svých odborných znalostí.
Důvěra
Spolupráce
Mgr. Maxim Hirsch, LL.M.
Maxim je advokátem a zakládajícím partnerem kanceláře ME:LEGAL, který poskytuje právní služby svým klientům po důkladné analýze jejich potřeb a jejich případu. S klienty společně a otevřeně řeší jejich požadavky a hledá pro ně nejvhodnější řešení.
Maxim absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a rovněž absolvoval LL.M. studium na Právnické fakultě Univerzity v Heidelbergu (Německo), kde se zabýval zejména oblastí smluvních závazkových vztahů. Před založením kanceláře získával zkušenosti ve specializované české advokátní kanceláři se zaměřením na zdravotnické a nemovitostní právo. Jako advokát dále působil v nemovitostním týmu přední české investiční skupiny s mezinárodním přesahem.

Vzhledem ke svým zkušenostem poskytuje poradenství v oblasti práva nemovitostí, kde své klienty, ať už se jedná o developery, architekty, zhotovitele staveb nebo jiné podnikatele či investory v dané oblasti, provede celým komplexním procesem nemovitostních transakcí. Dále svým klientům poradí v oblasti smluvní agendy a práva obchodních společností. Díky své jazykové vybavenosti poradí klientům v českém, anglickém, německém a italském jazyce, a proto též velmi rád poskytuje právní služby cizincům, kteří potřebují právní pomoc v České republice.
Díky tomu, že jsme členem mezinárodních organizací, jsme schopni vám nejen zajistit poskytování právních služeb po celém světě, ale též vás propojit s podnikateli z celého světa. S námi právo nemá hranice, jsme schopni vás propojit s celým světem.
Mezinárodní síť advokátů, jejímž cílem je zpřístupnit právní služby a poskytnout právní ochranu na nejvyšší úrovni všem, bez ohledu na místo, kde se zrovna nacházejí.
Italsko-česká smíšená obchodní a průmyslová komora je nezisková organizace napomáhající rozvíjet ekonomické a obchodní vztahy a podnikatelské spolupráce mezi Itálií a Českou republikou.
Největší mezinárodní networkingová organizace, díky níž jsme propojeni s podnikateli a odborníky ve svých oblastech po celém světě.
Reference
Váš úspěch nás těší

Skvělá zkušenost! Výjimečná proaktivita a blesková reakce společnosti ME:LEGAL byly klíčové pro ochranu mého podnikání. Díky hlubokým právním znalostem mě odborně provedli složitými situacemi a poskytli rychlá a účinná řešení. Jejich nasazení v kombinaci s proaktivním přístupem je odlišuje od ostatních. Vřele doporučuji pro rychlou, komplexní a špičkovou právní pomoc. Děkuji!

David Merten

CEO, Light in the dark s.r.o.

ME:LEGAL pro mě byla záchranným lanem v náročných právních situacích. Jejich tým prokázal nejen výjimečné právní schopnosti, ale také péči a podporu v průběhu celého procesu. Jsem jim vděčný za jejich osobní přístup, nasazení a úspěšné řešení, kterého dosáhli. ME:LEGAL je víc než jen advokátní kancelář; jsou to advokáti, kterým můžete důvěřovat na vaší osobní cestě.

Dmitri Babich

CEO, KNF Marble & Granite s.r.o.

Profesionalita, vstřícnost a komunikace, to jsou podstatné atributy naší dlouholeté spolupráce. Veškeré korporátní záležitosti a podporu legislativní činnosti řeší naše developerská společnost výhradně a již dlouhodobě pouze za podpory společnosti ME:LEGAL.

Tomáš Lipták

jednatel, BEROUN LIVING s.r.o.

Contacts
Interested in Our Services?
We’re here for you.
Whether you need advice or would like to arrange a meeting, do not hesitate to contact us. Weare here to provide you with quick and reliable assistance.
Thank You!
An error occured, try again 😔