Startupy
Poskytujeme komplexní služby a poradenství pro začínající podnikatele a startupy, od nalezení optimálního řešení pro zahájení podnikání po přípravu společnosti pro vstup investora.
Nalezení nejlepšího řešení pro zahájení podnikání
Pomáháme budoucím podnikatelům najít nejefektivnější a nejvhodnější řešení pro zahájení jejich podnikání s ohledem na jejich specifické potřeby a cíle.
Založení společnosti
Asistujeme při zakládání společností, včetně výběru právní formy, registrace a všech administrativních úkonů spojených se založením společnosti.
Úprava vztahů mezi společníky
Poradíme vám, jak správně nastavit vztahy mezi společníky, aby bylo zajištěno bezproblémové fungování společnosti a zájmy zúčastněných společníků.
Příprava společnosti pro vstup investora
Připravujeme společnosti pro přijetí investic, včetně due diligence, revize a přípravy dokumentace potřebné pro získání investora.
Příprava smluvní dokumentace pro fungování společnosti
Vytváříme kompletní smluvní dokumentaci, která je nezbytná pro bezproblémový chod společnosti a její interakci s třetími stranami.
Nastavení interní dokumentace společnosti
Nabízíme služby spojené s vytvořením a nastavením interní dokumentace společnosti, aby byla zajištěna transparentnost a efektivita interních procesů.
Nastavení smluv se zaměstnanci a spolupracujícími osobami
Pomáháme vytvářet a nastavovat smlouvy se zaměstnanci a externími spolupracovníky tak, aby odpovídaly právním normám a potřebám společnosti.
Kontakt
Zaujaly vás naše služby?
Jsme tu pro vás.
Ať už potřebujete poradit nebo byste si rádi domluvili schůzku, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu proto, abychom vám poskytli rychlou a spolehlivou pomoc.
Děkujeme!
Něco se nepovedlo. Zkontrolujte prosím připojení k internetu. Případně zkopírujte svou zprávu a zkuste přenačíst stránku.