Podnikatel
Naším cílem je poskytnout komplexní podporu a asistenci podnikatelům a společnostem v každodenním podnikání, od smluvní dokumentace, přes zaměstnanecké vztahy až po ochranu duševního vlastnictví.
Podpora společnosti při jejím každodenním podnikání
Nabízíme kontinuální podporu společnostem v rámci jejich každodenního podnikání, aby mohly prosperovat a růst.
Asistence se smluvní dokumentací
Poskytujeme profesionální asistenci při přípravě a revizi smluvní dokumentace a smluvních vztahů, tak aby chránily vaše práva a zájmy, a to včetně vyjednávání textu smluv
Právní pomoc s běžným fungováním společnosti
Nabízíme právní pomoc s běžným fungováním společnosti, od korporátních změn, přes nastavení smluvní dokumentace a interních předpisů až po řešení sporů a jiných právních otázek.
Úpravy vztahů mezi společníky
Pomáháme s úpravami vztahů mezi společníky, aby společnost mohla bezproblémově fungovat a aby byly v souladu s korporátními strategiemi a cíli.
Zakládání obchodních závodů zahraničních osob
Asistujeme při zakládání obchodních závodů zahraničních osob a zajistíme, aby byly splněny všechny právní požadavky.
Ochrana know-how a práv duševního vlastnictví
Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany know-how, přípravy licenčních smluv, registrace ochranných známek a patentů a obrany proti nekalé soutěži a zasahování do práv duševního vlastnictví.
Zápisy do evidence skutečných majitelů
Pomáháme se zápisy do evidence skutečných majitelů a asistujeme při plnění všech souvisejících legislativních požadavků.
Nastavení interní dokumentace společnosti a vztahů se zaměstnanci
Nabízíme asistenci při nastavování interní dokumentace společnosti a řešení vztahů se zaměstnanci, včetně pracovních smluv a pracovního práva.
Kontakt
Zaujaly vás naše služby?
Jsme tu pro vás.
Ať už potřebujete poradit nebo byste si rádi domluvili schůzku, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu proto, abychom vám poskytli rychlou a spolehlivou pomoc.
Děkujeme!
Něco se nepovedlo. Zkontrolujte prosím připojení k internetu. Případně zkopírujte svou zprávu a zkuste přenačíst stránku.