Nemovitosti
Nabízíme komplexní poradenství v oblasti práva nemovitostí, od fáze akvizice projektů, přes jejich přípravu a realizaci až po právní zajištění prodeje dokončených projektů.
Převod nemovitosti
Poskytujeme kompletní právní služby spojené s jakýmkoliv převodem nemovitosti.
Právní pomoc podnikatelům v oblasti nemovitostí
Poskytujeme právní pomoc a poradenství jednotlivým podnikatelům působícím v oblasti nemovitostí, ať už hledáte pomoc s akvizicí, přípravou, realizací, prodejem, nebo správou nemovitostí a nemovitostních projektů.
Akvizice projektů
Poskytujeme komplexní poradenské služby a podporu při akvizicích projektů, přičemž vás provedeme celým procesem od začátku až do konce.
Příprava projektů pro výstavbu
Pomáháme s přípravou projektů pro výstavbu, zahrnující financování a stavební řízení, abyste mohli začít s realizací projektu bez zbytečných komplikací.
Asistence při realizaci
Nabízíme asistenci během fáze realizace projektu, včetně smluv o dílo a zajištění věcných břemen pro optimální průběh výstavby.
Prodej bytových jednotek
Rozdělíme nově postavený dům na jednotky a připravíme všechny potřebné smlouvy k prodeji jednotek.
Nájemní smlouvy
Poradíme vám v otázkách nájemních smluv pro bydlení i komerční prostory, ať už jste nájemcem nebo pronajímatelem.
Právní zajištění prodeje hotových projektů
Zajistíme veškeré právní aspekty prodeje vašeho dokončeného projektu, od smluvní dokumentace až po konečné předání.
Společenství vlastníků jednotek
Založíme společenství vlastníků jednotek, poskytneme poradenství s jeho fungováním, zajistíme vše potřebné pro jeho řádný provoz.
Kontakt
Zaujaly vás naše služby?
Jsme tu pro vás.
Ať už potřebujete poradit nebo byste si rádi domluvili schůzku, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu proto, abychom vám poskytli rychlou a spolehlivou pomoc.
Děkujeme!
Něco se nepovedlo. Zkontrolujte prosím připojení k internetu. Případně zkopírujte svou zprávu a zkuste přenačíst stránku.