M&A Transakce
Specializujeme se na poskytování komplexních služeb v oblasti fúzí a akvizic, od přípravy společnosti k prodeji, přes právní prověrku kupované společnosti až po přípravu transakční dokumentace a zajištění všech potřebných dalších profesionálů pro úspěšnou realizaci transakce.
Příprava společnosti k prodeji
Analýza stavu společnosti před jejím prodejem, identifikace potenciálních právních rizik negativně ovlivňujících hodnotu společnosti, návrh a implementace řešení zjištěných rizik a příprava související dokumentace.
Due diligence
Provádíme důkladnou právní prověrku společnosti, aby byla identifikována případná rizika.
Strukturování transakce
Asistujeme při návrhu a vytváření struktury transakce tak, aby byla co nejvíce v souladu s cíli a potřebami našich klientů.
Poradenství při koupi/prodeji
Nabízíme strategické poradenství a podporu při koupi i prodeji společností, včetně vyjednávání a přípravy smluvní dokumentace a uzavření transakce.
Přeměny obchodních společností
Zajistíme všechny typy přeměn obchodních společností, ať už se jedná o fúze, rozdělení či změny právní formy společnosti.
Zajištění profesionálů
Poskytujeme komplexní zajištění daňových poradců, znalců, notářů a jiných profesionálů, jejichž činnost je nezbytná pro úspěšnou realizaci transakce.
Kontakt
Zaujaly vás naše služby?
Jsme tu pro vás.
Ať už potřebujete poradit nebo byste si rádi domluvili schůzku, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu proto, abychom vám poskytli rychlou a spolehlivou pomoc.
Děkujeme!
Něco se nepovedlo. Zkontrolujte prosím připojení k internetu. Případně zkopírujte svou zprávu a zkuste přenačíst stránku.