Expat
Nabízíme širokou škálu právních služeb pro expaty žijící či podnikající v České republice. Právní služby poskytujeme v několika jazycích.
Právní poradenství v cizích jazycích
Poskytujeme právní poradenství v anglickém, německém a italském jazyce pro cizince, kteří potřebují poradenství a podporu v České republice.
Zajištění náležitostí pro pobyt cizinců
Pomáháme cizincům se zajištěním všech potřebných náležitostí pro legální pobyt v České republice, včetně víz a pracovních povolení.
Poradenství se zajištěním ubytování
Nabízíme poradenství a asistenci při zajištění ubytování, aby si naši klienti mohli najít domov odpovídající jejich přáním a potřebám.
Podpora při zahájení podnikání
Asistujeme expatům, kteří si přejí zahájit podnikání v České republice, od založení společnosti po zajištění všech potřebných dokumentů a povolení.
Poradenství v pracovněprávních vztazích
Poskytujeme poradenství a podporu v pracovněprávních otázkách, pomáháme vyřešit problémy v pracovním vztahu, ať už jste zaměstnanec nebo zaměstnavatel.
Kontakt
Zaujaly vás naše služby?
Jsme tu pro vás.
Ať už potřebujete poradit nebo byste si rádi domluvili schůzku, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu proto, abychom vám poskytli rychlou a spolehlivou pomoc.
Děkujeme!
Něco se nepovedlo. Zkontrolujte prosím připojení k internetu. Případně zkopírujte svou zprávu a zkuste přenačíst stránku.