ESG
Náš tým je zde, aby podpořil klienty v hledání optimálních řešení a nastavení interních postupů v souladu se strategiemi udržitelnosti (ESG – „environmental“, „social“ a „governance“).
Podpora při nastavení strategií udržitelnosti
Pomáháme klientům najít správný přístup k udržitelnosti, poskytujeme poradenství a podporu při vývoji a implementaci interních strategií a postupů, které odpovídají environmentálním, sociálním a správním standardům.
Zajištění analýzy aktuálního stavu
Poskytujeme detailní analýzu aktuálního stavu s cílem identifikovat oblasti, kde je možné dosáhnout větší udržitelnosti a compliance s ESG normami.
Doporučení pro úpravy interních strategií
Na základě našich analýz nabízíme doporučení pro úpravy interních strategií, které vedou k lepšímu souladu s environmentálními, sociálními a správními standardy.
Úprava a nastavení interních předpisů
Asistujeme klientům při úpravě a nastavení interních předpisů a dokumentace, aby lépe reflektovaly cíle udržitelnosti a byly v souladu s ESG standardy.
Kontakt
Zaujaly vás naše služby?
Jsme tu pro vás.
Ať už potřebujete poradit nebo byste si rádi domluvili schůzku, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu proto, abychom vám poskytli rychlou a spolehlivou pomoc.
Děkujeme!
Něco se nepovedlo. Zkontrolujte prosím připojení k internetu. Případně zkopírujte svou zprávu a zkuste přenačíst stránku.