E-commerce
Zaměřujeme se na poskytování komplexní podpory a asistence pro založení a správu online obchodů a e-commerce platforem. Zajistíme, aby vám vše fungovalo v rámci daného legislativního rámce a poradíme vám též s vašimi marketingovými kampaněmi. Naším cílem je, aby vás nic nepřekvapilo.
Právní poradenství pro online obchody a platformy
Nabízíme konzultace a právní služby pro založení a správu online obchodů, včetně poradenství ohledně e-commerce platforem a platebních řešení.
Ochrana duševního vlastnictví
Poskytujeme poradenství a ochranu ve věcech týkajících se autorských práv a ochranných známek, které jsou klíčové pro online podnikání. Zajišťujeme též služby registrace ochranných známek či IP scan.
Smluvní právo a obchodní podmínky
Zajistíme návrh a revizi smluvní dokumentace, všeobecných obchodních podmínek, GDPR dokumentace a dalších potřebných dokumentů, aby byly v souladu s aktuálními právními předpisy a nejlepšími obchodními praktikami.
Audit plnění zákonných požadavků
Poskytujeme poradenství v oblasti dodržování právních předpisů týkajících se e-commerce, a to např. zákona o ochraně spotřebitele, GDPR, ePrivacy a dalších relevantních předpisů.
Řešení sporů
Zastupujeme klienty v případech sporů souvisejících s e-commerce a sporů s konkurencí, včetně mediačních řízení.
Kontakt
Zaujaly vás naše služby?
Jsme tu pro vás.
Ať už potřebujete poradit nebo byste si rádi domluvili schůzku, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu proto, abychom vám poskytli rychlou a spolehlivou pomoc.
Děkujeme!
Něco se nepovedlo. Zkontrolujte prosím připojení k internetu. Případně zkopírujte svou zprávu a zkuste přenačíst stránku.